Visi straipsniai

Mafija žaidimas, viešbutyje Best Baltic Kaunas

Išbandykite pramoginę MAFIJĄ su Mafia Events organizatoriais. „Mafija“ – tai azartiškas ir intriguojantis vaidmenų žaidimas. Mes užtikriname sklandžią žaidimo eigą ir įtraukiame visus dalyvius. Stilinga atmosfera ir tikros emocijos privers sugrįžti dar ne kartą.https://fb.watch/a9qlCr84Tp/Vakaro metu jus pasitiks patyrę vedėjai, kurių dėmesys bus skirtas tik jums. Paprastai ir aiškiai išdėstysime taisykles, patarsime, jei kils klausimų.Damos ir džentelmenai renkasi Spalio 21 d.
Vakarėlio vieta: Best Baltic, Kaunas
Durys atidaromos 18.30
Aprangos Kodas: black tie optional
Rezervacija: Alenaszerr@gmail.com
Kaina 40 Eur

Jau ketvirtus metus iš eilės Mafia Events suburia azartiškiausius ir jaudulio ištroškusius svečius į žaidimą – mafiją, kurio metu atmosferą gerokai aitrina detektyvo prieskoniai, proto pinklės ir intrigos.Kviečiame išbandyti visus – tiek naujokus, tiek jau žaidusius. Žaidimo metu išmėginsite savo gebėjimus perprasti žmones, daryti įtaką kitiems ir laviruoti sudėtingose situacijose.
Nepaprastą ir jaukią, bet paslaptingą atmosferą sukurs Mafia Events organizatoriai, kurie pasirūpins, kad kiekvieno dalyvio vakaras, būtų pats įsimintiniausias.Prisijunkite prie mafijos žaidimų – tai renginiai visiems, ieškantiems būdų turiningai praleisti laisvalaikį ir išbandyti šį strateginį minčių žaidimą, kerintį savo paslaptingumu ir rafinuotumu.Renginio metu gali būti fotografuojama.Iki susitikimo!
Rezervacija: Alenaszerr@gmail.com

Visi straipsniai