Vakarėlių žaidimai įmonėse

Atverkite duris Mafijai! Jūsų laukia įspūdžių kupini vakarėlių žaidimai ir nuotaikingas komandos formavimas

Vakarėlių žaidimai MAFIJA yra ne tik pramoga, bet ir būdas formuoti komandą, kurti tarpusavio ryšius, suprasti vienas kitą. Kas gali būti geriau nei išmėginti savo įgūdžius jaudulio pilnoje atmosferoje?

Trukmė
2 ir daugiau val.
Dalyviai
Nuo 7 iki ∞
Įmonės dydis
Nuo mažos iki didelės įmonės ar net korporacijos
Biudžetas
Priklauso nuo dalyvių skaičiaus
hands-team
Komandos formavimas
communication-puzzle
Įgūdžių lavinimas
conference-speaker
Verslo renginiai
cocktail
Laisvalaikis

Jeigu ieškote turiningos, intelektualios ir smagios pramogos verslui, išmėginkite Mafiją. Šį žaidimą verslo renginiai renkasi kaip komandos formavimo alternatyvą ir atpalaiduojančią vakaro programą. Su Mafija įsitikinsite, kokie dinamiški ir komandiniai gali būti vakarėlių žaidimai.

Komandos formavimas

MAFIJA gali būti puikus komandos formavimas neformalioje aplinkoje. Įsijautę į intriguojantį ir intelektualų žaidimą, kolegos nė nepastebės, kaip ima įsilieti į kolektyvą bei kurti ryšius, padėsiančius bendrauti ateityje. Vakaro metu yra išbandomas pasitikėjimas vieni kitais, įžvalga, pastabumas, atmintis, loginis mąstymas ir daugybė kitų įgūdžių.

 • Žaidimo metu kolegos pažįsta vieni kitus neformalioje aplinkoje
 • Dalyviai buriasi į komandas, mėgindami atskleisti kitų žaidėjų tikslus
 • Kiekvienas mokosi priimti lemtingus sprendimus ir atremti spaudimą
 • Laimėti gali tik vieningos komandos
 • Žaidėjai mokosi suprasti vieni kitų bendravimo subtilybes
 • Išmėginami lyderystės, taktiniai ir planavimo įgūdžiai
 • Lavinamas pastabumas, atmintis ir loginis mąstymas
 • Dalyviai mokosi išlikti ramūs sudėtingose situacijose
Įgūdžių lavinimas

Žaidžiant MAFIJĄ pagrindinis dalyvių įrankis yra komunikacija. Žaidėjai privalo ne tik kalbėti, bet ir atidžiai klausyti, vertinti žodinį bendravimą ir kūno kalbą. Šis žaidimas taip pat reikalauja strategijos. Dalyvis turi pasirinkti, kaip jis nori  išnaudoti savo rolę: išardyti sąjungas ar suburti žaidėjus į komandas, išlikti nepastebėtam, ar mėginti kuo daugiau atsiskleisti.

Verslo renginiai

Kasmet įmonėse yra organizuojami įvairūs verslo renginiai, kuriuose reikia ir pramogų, tik ne bet kokių! MAFIJA pramogos verslui puikiai tinka ne tik norint pailsėti, bet ir stiprinti komandą. Tai intriguojantis ir intelektualus žaidimas, todėl nenuvils nė vieno renginio svečio.

 • Intelektualus žaidimas
 • Turininga pramoga
 • Galima žaisti renginio ir pertraukų metu
 • Įtraukianti vakaro programa
Laisvalaikis

Dauguma išbandžiusių MAFIJOS žaidimą su Mafia Events organizatoriais sugrįžta vėl ir vėl: komandos užsisako privačius žaidimo vakarus, dalyvauja viešuose Mafijos žaidimuose. MAFIJA įtraukia ir tampa puikiu laisvalaikio praleidimo būdu. Verslo renginiai įgauna detektyvo prieskonį, o dalyviai dalinasi įspūdžiais dar ilgai.

 • Užsisakykite žaidimo vakarą savo renginyje ar šventėje
 • Gerai praleiskite laiką reguliariai organizuojamuose viešuose žaidimuose
 • Nesijaudinkite, jei nė karto nežaidėte – patirtis nebūtina
hourglass

Kiek užtrunka toks komandos formavimas?​

Įprastai žaidžiama nuo trijų iki keturių valandų. Tiek laiko užtenka trims–penkiems žaidimams, kurie trunka tarp 30 ir 40 minučių. Kas kartą žaidžiant darosi vis įdomiau, dalyviai atskleidžia vis daugiau savo ir kitų žaidėjų savybių, asmeninių ir komandinių stiprybių, kuria taktikas bei strategijas. Išbandžius save vienoje rolėje, norisi pamėginti ir kitas, todėl kuo toliau, tuo žaidimas įtraukia tik labiau.

glasses-champagne-solid

Įmonės vakarėlio idėjos

Mafija yra ne tik intriguojanti, bet ir dinamiška. Siekiant sukurti norimą vakarėlio atmosferą, visos idėjos gali būti įgyvendinamos su žaidimo organizatorių parūpinta reikalinga atributika. Įmonės vakarėlio idėjos mafijos tematika gali būti labai įvairios: nuo aprangos kodo, dekoracijų, vaišių iki prizų. Mafia Events užtikrina nepamirštamą vakarą.

Išbandykite Mafia žaidimą jau dabar!
Turite klausimų?
phone-ringing-o
+370 640 60206